PIO

net

Odzyskiwanie danych

Oferujemy usługę odzyskiwania danych ze wszelkich nośników optycznych/magnetycznych.
W 90% przypadków dane da się odzyskać w całości. Jednakże są pewne warunki które muszą zostać spełnione by odzyskiwanie danych powiodło się.

  1. Po stwierdzeniu bądź podejrzeniu uszkodzenia nośnika danych należy natychmiast przerwać pracę z nośnikiem. Wyłączyć urządzenie badź zabezpieczyć nośnik.
  2. Jeśli mamy do czynienia z Twardym dyskiem niezależnie czy jest to dysk magnetyczny (talerzowy) czy dysk typu SSD. Należy natychmiast wyłączyć komputer/urządzenie korzystające z dysku i odmontować dysk bądź dostarczyć nam całe urządzenie (gdy nie posiadają państwo możliwości demontażu). 
  3. W przypadku nośników zewnętrznych CD/DVD bądź inne nośniki - prosimy nie przecierać ich żadnymi środkami jedynie włożyć do etui/boxu na CD/DVD i dostarczyć do nas. 
  4. Należy pamiętać iż wszystkie działania na ew. uszkodzonym nośniku, zmniejszają szansę na odzyskanie wszystkich danych i utrudniają pracę z danym nośnikiem. Dlatego tak ważne jest by działać szybko a usługę odzyskiwania danych powierzyć profesjonalistom.

Uwaga: Koszty odzyskiwania danych na których były już wykonywane próby odzyskiwania bądź inne firmy odzyskiwały wcześniej dane jest wyższy o 100%